dnes je 6.2.2023

Input:

Elektronické uchovávání daňových dokladů

16.5.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2014.10.5
Elektronické uchovávání daňových dokladů

Ing. Eva Krekulová

VYŠLO V ČÍSLE 10/2014

Dotaz

Elektronické uchovávání daňových dokladů

Jak dlouho a jakou formou mám uchovávat prvotní doklady, které byly použity do DPH? Můžu je uchovávat elektronicky naskenováním a uložením někam do souboru?

Odpověď:

Daňové doklady se podle § 35 ZDPH uchovávají 10 let od konce zdaňovacího období, ve kterém se plnění uskutečnilo. Daňové doklady lze převést

Nahrávám...
Nahrávám...